Telemetryczne Karty SIM SIMOn

SIMOn to nasza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na świadczenie bardziej elastycznych usług transmisji danych, a także reakcja na nadchodzące zmiany prawne wynikające z implementacji dyrektyw NIS2 i CER. Mamy przekonanie, że dzięki zaadresowaniu szerokiego wachlarza Państwa potrzeb, usługa SIMOn spotka się z Państwa zainteresowaniem i stanie się nieodłącznym, profesjonalnym, elementem ekosystemu produktowego, który od lat stale rozwijamy bazując na Państwa oczekiwaniach.

SIMOn wyróżnia się na tle innych usług telemetrycznych następującymi cechami:

Praca na terenie wielu krajów w ramach jednej opłaty. Nie muszą się Państwo martwić o dodatkowe koszty roamingu ani o dostępność zasięgu w różnych lokalizacjach. Karty mogą pracować w dowolnych krajach świata, ale wymaga to indywidualnego ustalenia cen.

Wykorzystanie dowolnego, dostępnego operatora zwalnia z konieczności wcześniejszego sprawdzania poziomów sygnału. W przypadku problemów technicznych używanej sieci urządzenie natychmiast przełączy się do innej.

Parametr szczególnie istotny z punktu widzenia podmiotów objętych nową dyrektywą NIS2 i CER. W ramach tego pakietu oferujemy m.in. możliwość przypisania karty SIM do konkretnego numeru IMEI modułu komunikacyjnego, aby karta SIM nie mogła być użyta w innym urządzeniu niż docelowe. Cała transmisja od karty SIM do naszych lub Państwa systemów jest szyfrowana.

Pracownicy Inventia Sp. z o.o. mają możliwość zweryfikowania stanu pracy karty SIM w sytuacjach, w których karta nie loguje się do sieci (np. z powodu błędnie wpisanego APN, braku zasięgu wybranych technologii czy operatorów) lub dane z urządzenia nie docierają pod wskazany w konfiguracji adres IP serwera odbierającego dane. Istnieje też możliwość zgrubnego ustalenia lokalizacji karty SIM na podstawie danych logowania do stacji bazowej sieci operatora komórkowego.

Zastosowanie rozwiązania SoftSIM w wybranych modelach modułów telemetrycznych naszej produkcji eliminuje konieczność instalowania fizycznej karty SIM, ponieważ urządzenie jest konfigurowane do pracy już na etapie produkcji. Dzięki temu zredukowany został czas przygotowania urządzenia do użycia oraz podniesiona jego bezawaryjność.

Możliwość zastosowania półprzewodnikowej, czyli wbudowanej w urządzenie, karty MIM, zastępującej tradycyjną plastikową kartę SIM. MIM jest zintegrowana z płytą główną urządzenia na etapie produkcji i nie wymaga fizycznej instalacji.

Opcja negocjowania indywidualnej wielkości pakietu transmisji danych, a także krajów, na terenie których ma działać usługa dla wybranej grupy kart SIM. Dzięki temu mogą Państwo dostosować usługę do swoich specyficznych potrzeb i oczekiwań.

Jeśli w danym miesiącu przekroczony zostanie wolumen transferu danych, karta przestanie transmitować dane, nie generując tym samym dodatkowych kosztów.

Wszystkie te cechy pozwalają nam złożyć na Państwa ręce usługę telemetryczną zupełnie nowej jakości i o wcześniej niedostępnych możliwościach. W celu zapoznania się z ofertą, zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym działem handlowym pod adresem e-mail: bok@inventia.pl

 

⇒ WAKACYJNA PROMOCJA!
W lipcu i sierpniu 2024 roku oferujemy specjalną promocję na karty telemetryczne SIMOn! Każdy zakup dokonany w tym okresie będzie objęty 10% rabatem!

Promocja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 r. i dotyczy nowych aktywacji!
Promocja nie obejmuje dodatkowych usług, takich jak transport, cesja itp.

Biuro Obsługi Klienta:

Julia Sopińska
julia.sopinska@inventia.pl
tel. 22 545 32 04

Katarzyna Wieteska-Drewnowska
katarzyna.wieteska-drewnowska@inventia.pl
tel. 22 545 32 15