Polityka firmy Inventia dotycząca miejsca pracy

W Inventii stawiamy na komfort naszych pracowników!

Wierzymy, że zdrowy balans między życiem zawodowym a prywatnym jest kluczowy dla ich satysfakcji i efektywności. Dlatego oferujemy elastyczny czas pracy, który pozwala pracownikom dopasować harmonogram do ich potrzeb i obowiązków życia codziennego.

W ramach naszej polityki pracy pracownicy mogą wybrać między pracą stacjonarną w nowoczesnym biurze położonym w kompleksie Platan II przy ulicy Poleczki 23 w Warszawie, do tego świetnie skomunikowanym z resztą Warszawy i okolicznymi miejscowościami, z miejscami parkingowymi i kantynami ze smaczną kuchnią, jak i pracę hybrydową, bądź zdalną, zależnie od stanowiska.

Możliwość wyboru sposobu świadczenia pracy pozwala pracownikom na efektywną organizację czasu oraz lepsze dostosowanie pracy do ich preferencji i potrzeb.

W Inventii cenimy zdrowie i bezpieczeństwo załogi!

Dlatego zapewniamy prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego. Dzięki temu nasi pracownicy mogą czuć się pewnie i bezpiecznie, wiedząc, że są objęci kompleksową opieką zdrowotną. Pracownicy oraz ich rodziny mają możliwość skorzystania z abonamentów sportowych, które umożliwiają dostęp do szerokiej gamy aktywności sportowych czy rekreacyjnych. W miarę potrzeb oferujemy dofinansowanie do lekcji języka angielskiego, aby wspierać rozwój zawodowy i osobisty naszych pracowników.

Jednak nasza firma to nie tylko miejsce pracy – to także wspólnota, w której liczy się miła atmosfera i wsparcie koleżeńskie.

Organizujemy spotkania integracyjne, zarówno lokalnie jak i wyjazdowo, podczas których nasi pracownicy mogą poznać się lepiej i budować silne więzi. W ramach tych wydarzeń organizujemy różnorodne aktywności, takie jak zawody w tenisa stołowego, wspólne wyjścia do kina, teatru, czy grywalizację w terenie. Wspieramy ducha zdrowej rywalizacji, która przekłada się później na lepsze kontakty międzyludzkie i wspólny wysiłek w osiąganiu wyznaczonych przez zarząd celów.

Inventii dbamy w ciągłe doskonalenie i rozwój!

Dlatego organizujemy kursy, warsztaty i szkolenia, które pozwalają naszym pracownikom poszerzać swoje umiejętności, poznawać najnowsze trendy i technologie i rozwijać swoje kompetencje zawodowe. Wybieramy szkolenia prowadzone przez doświadczonych ekspertów z danej dziedziny, co gwarantuje wysoką jakość i praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Inwestowanie w rozwój zawodowy naszych pracowników przynosi korzyści zarówno im, jak i naszej firmie, dlatego wspieramy ich w zdobywaniu nowych kompetencji i umiejętności, pozyskiwanych także podczas udziału w projektach prowadzonych przez bardziej doświadczonych kolegów z pracy.

Doceniamy zaangażowanie i chęć rozwoju naszych pracowników. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć!

Jesteśmy empatyczni!

Wspieramy pracowników potrzebujących pomocy oraz przyłączamy się do akcji charytatywnych, organizujących pomoc ludziom w ciężkich sytuacjach materialnych. Niezależnie od tego, czy chodzi o wsparcie w rozwiązaniu problemów zawodowych czy osobistych, nasz zespół jest zawsze gotowy do działania.

Dołącz do naszej zespołu i poznaj korzyści z pracy w dynamicznym i przyjaznym środowisku!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą na stronie internetowej www.inventia.pl oraz do sprawdzenia aktualnych ofert pracy w zakładce „Kariera” www.inventia.pl/kariera/, bądź na portalu pracuj.pl.