Modułowe sterowniki telemetryczne

Rozwiązanie modułowe produkcji Inventii jest innowacyjnym zestawem wzajemnie współpracujących ze sobą urządzeń, których serce stanowi jednostka centralna MTX-2060, a dodatkowe zasoby są uzyskiwane dzięki instalowanym modułom rozszerzeń np. MEX-UPS czy MEX-B16.

MTX-2060 jest zaawansowanym, przemysłowym, bezprzewodowym routerem o konstrukcji modułowej z rozbudowanymi funkcjonalnościami sterownika automatyki (PLC), a także konwertera protokołów. Wbudowany system operacyjny Linux, w połączeniu z wydajną platformą sprzętową, pozwala osiągać nowe horyzonty.

Dzięki nowoczesnej konstrukcji modułowej i autorskiemu systemowi dystrybucji zasilania i sygnałów pomiędzy poszczególnymi urządzeniami, jednostka centralna może być dopasowywana do potrzeb użytkownika zarówno na etapie zakupu urządzenia, jak i w trakcie rosnącego zapotrzebowania na zasoby lokalne w urządzeniach zainstalowanych na obiekcie.

Uzyskanie zupełnie nowych zasobów sprzętowych urządzenia może się odbywać poprzez dodawanie do oferty nowych modułów rozszerzeń, bez konieczności czasochłonnej i kosztowej modyfikacji pozostałych elementów, czy też całego urządzenia jak to ma miejsce w przypadku konwencjonalnych rozwiązań. Oferta modułów rozszerzeń będzie sukcesywnie powiększana o nowe rozwiązania.

Modułowe sterowniki telemetryczne