Formularz kontaktowy

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu przez Inventia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu przekazania mi informacji handlowej (np. przedstawienia oferty), za pomocą środków telekomunikacyjnych (telefon).

* TAK (wymagane), zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu przez Inventia Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, w celu przekazania mi informacji handlowej (np. przedstawienia oferty), za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) lub pocztą tradycyjną.

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu przez Inventia Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, w celach marketingu usług lub produktów, za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) lub pocztą tradycyjną.

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu przez Inventia Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, w celach marketingu usług lub produktów, za pomocą środków telekomunikacyjnych (telefon).


W każdej chwili możesz się wypisać, klikając w link umieszczony na dole każdego newslettera, bądź zrezygnować z przesyłania innych informacji pisząc na adres zgoda_inv@inventia.pl

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 545-32-00 w dniach roboczych w godzinach od 8:00 do 16:00 lub prosimy o wysłanie maila na adres abi@inventia.pl